Det bedste fra naturen
Service – er for os et udtryk
for ægte partnerskab
Ireks
Dansk> SERVICE> IREKS konsulenter Norge, Sverige, Færøerne, Grønland og Island

Din lokale IREKS konsulent i Norge, Sverige, Færøerne, Grønland og Island

Dine IREKS konsulenter, Norge:

Klaus Pedersen
Telefon: +47 91 75 18 77
Email: klaus.pedersen@ireks.com

Jesper Olesen
Telefon: +47 41 64 25 17
Email: jesper.olesen@ireks.com

Dine IREKS konsulenter, Sverige:

Rickard Persson
Telefon: +46 (0) 705 76 44 82
Email: rickard.persson@ireks.com

Jesper Dahlskog
Telefon: +46 (0) 705 75 25 31
Email: jesper.dahlskog@ireks.com

Emil Nilsson
Telefon: +46 (0) 706 31 26 16
Email: emil.nilsson@ireks.com

Din IREKS konsulent, Island:

René Kristoffersen
Telefon: +45 20 22 74 31
Email: rene.kristoffersen@ireks.dk

Din IREKS konsulent, Grønland:

Trine Tofte
Telefon: +45 21 18 69 78
Email: trine.tofte@ireks.dk

Din IREKS konsulent, Færøerne:

Klaus Gissel
Telefon: +45 29 43 11 23
Email: klaus.gissel@ireks.dk